Fotografia lotnicza przy użyciu drona.

Fotografia lotnicza – Aerofotografia

Jedno zdjęcie wyraża tysiąc słów: z fotografią osiągamy limity w nowej perspektywie. Obecnie perspektywa z której zrobione jest zdjęcie jest tak samo ważna, jak przedmiot danego zdjęcia.

Fascynujące ujęcia lotnicze – Galerie:

Galeria zdjęć z drona – podział na lokalizacje

Galeria

W porównaniu do samolotów, czy helikoptera, gdzie koszt samego zamontowania statywu jest bardzo wysoki, zdjęcia z drona zapierają dech w piersi. Jednocześnie pozwalają na dużo tańszy i szybszy czas do osiągnięcie perfekcyjnego ujęcia.

Dzięki pozycjonowaniu GPS, zaawansowanych statywów, nawet przy dużym wietrze jesteśmy w stanie osiągnąć zdjęcia bez rozmazania. Stacja bazowa, która jest w ciągłym kontakcie z urządzeniem, pozwala na przesył danych w czasie rzeczywistym, do sprawdzenia poprawności efektu. Kamera może być ciągle skierowana na fotografowany obiekt tak, by rezultat był najwyższej jakości.

 

Goczałkowice Zdrój zdjęcia z powietrza z drona flyandwatch (165)

 

By zapewnić najlepszą jakość zdjęć, używamy obiektywów stałoogniskowych od najlepszych dostawców fotooptyki. Przy ustalaniu parametrów wykonywanego zadania jesteśmy w stanie określić zakładaną jakość co pozwoli nam na optymalne dobranie aparatury do wykonania zadania.

Przykładowe zastosowanie fotografii lotniczej:

  • fotografia nieruchomości
  • monitoring katastrof
  • zarządzanie lasem
  • przemieszczanie się obszarów piaskowych
  • monitoring lodowców
  • inspekcje budynków zabytkowych

Monitoring powiatu