Dron, Filmowanie / zdjęcia, pszczyna, usługi dronem

Dlaczego warto nas wybrać – Fly&Watch – Dron, Filmowanie / zdjęcia.

 

FlyandWatch  tworzy grupa profesjonalistów oraz pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zbierania danych systemami UAV w tym filmowania, fotografii a także późniejszej  kompleksowej obróbki uzyskanych materiałów możliwych do wykorzystania w zakresie marketingu oraz do zastosowań inżynieryjnych w tym usługi skanowania laserowego 3D oraz badań termowizyjnych.

Zasięg naszych usług jest nieograniczony. Mieliśmy już okazję prowadzić projekty w Polsce i za granicą. Naszą ofertę krajową kierujemy do dużych i średnich firm z całego kraju. Mniejsze zlecenia wykonujemy na terenie województwa śląskiego.

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół inżynierów i pracowników technicznych.

Posiadamy światowej klasy sprzęt do do zbierania danych (filmowanie / zdjęcia),  bezzałogowe statki powietrzne (Drony) o udźwigu do 17kg, kamery i aparaty 4K i HD, kamery termowizyjne i 3d.   Ponadto posiadamy zaawansowany sprzęt pomiarowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace pomiarowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy między innymi stacjonarnym i mobilnym systemem skanowania 3D,  systemami precyzyjnego pozycjonowania GPS oraz własnym centrum przetwarzania danych.

Nasza pracownia składa się z wielu stanowisk komputerowych o wysokich parametrach obliczeniowych i graficznych, dzięki czemu powstają w niej doskonałej jakości materiały oraz inne opracowania potrzebne naszym klientom.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu od lat wykonujemy prace na najwyższym poziomie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

 

Dron, Filmowanie / zdjęcia, pszczynaDron, Filmowanie / zdjęcia, pszczyna
FLYANDWATCH SP. Z O.O

ul. Szkolna 72
43-230 Goczałkowice-Zdrój

biuro@flyandwatch.pl

tel. +48 730 161 954
tel. +48 730 161 955

Numer KRS: 0000636943
Numer REGON: 365375208
Numer NIP: 638-181-69-99

Dron, Filmowanie / zdjęcia, pszczynaDron, Filmowanie / zdjęcia, pszczynaFlywatch_kadra_usługi_dronem (1) Dron, Filmowanie / zdjęcia, pszczyna

 

Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)Flywatch_kadra_usługi_dronem (1)
http://www.speedtest.pl/sw/497748